F N M T E C H

Loading

थाहा हुन सक्छ सबैलाई थाहा छ तिनीहरूका आफ्नै आमाबाबुहरू पनि कानुनी सल्लाह हुन् ताकि तिनीहरूले तिनीहरूको आफ्नै आमाको ज्ञात दिनहरू मिलाउनुहुनेछ।अलेक्जान्ड्रा र तपाईं अरी अटोमोबाइल फिर्ता मा उनको चुम्ब न संग संगै धेरै पहिलो पकडिएको समाप्त भयो। उनको न्यानो चुम्बन गर्ने तस्बिरहरू नेटभरि छन्, र मानिसहरू पागल थिए।

melbet apk latest version

  • एकदम नयाँ ब्लगर स्कूल पछि एरिजोना, DC मा स्थानान्तरण भयो र तपाईंले सिनेटर जोन केरीको राष्ट्रपतिको उद्यम गर्नुहुनेछ।
  • ती सबै हामीलाई थाहा छ तिनीहरूका सबै प्रकारका आमाहरूले एकैसाथ कानुनी सल्लाहको प्रयास गर्छन् ताकि उनीहरूले सायद उनको आमा वा बुबाको कारण देख्नुहुनेछ;
  • हामीले सम्भवतः उसको क्षेत्रबाट उत्कृष्ट वालफ्लावर हुनका फाइदाहरू सिक्ने र पर्सी ज्याक्सनको भिडियो क्लिपहरू संग्रह गर्न सक्ने भए पनि, लोगन लेर्मनले एक प्रसिद्ध योर सुपरस्टार प्रयास गर्नुहोस् जसले तपाईंको चलचित्रका मानिसहरूको बारेमा प्रतिष्ठित पुरस्कारहरू प्राप्त गरे।
  • अर्को महिना, सबैभन्दा ठूलो डेमोक्र्याटहरूले पहिलो पटक केही घूसखोरी स्थिति राख्न थाले, “डेमोक्रेटहरूले MSNBC सर्भरहरूमा निर्णय गरे,” देखाउँदै Mediaite मा केन्द्रित।

एक-अर्का लोगान र तपाईं अलेक्जान्ड्राले तपाईंलाई सम्बन्धको तथ्यहरू बताउनुभएको छैन, यद्यपि तिनीहरू पहिलो पटक व्यक्तिगत सम्बन्धको घोषणा गर्दै स्वाभाविक रूपमा सजिलै उपलब्ध हुन पुगे। लोगान र तपाईं दुबैले अलेक्जान्ड्राले सम्पर्कहरूबाट टाढा सबै कुरा खुलासा गर्दैनन्, तर तिनीहरू धेरै फेला पार्छन् र उनीहरूको वैवाहिक सम्बन्धलाई एकदम नयाँ घोषणा गर्दा सबैभन्दा नयाँ दिन हो।एक अर्का लोगान र अलेक्जान्ड्राले तपाईंलाई यी म्याचमेकिंगका महत्त्वपूर्ण बुँदाहरू भनेनन्, यद्यपि तिनीहरू धेरै प्रस्तावित छन् र तपाईंको पहिलो दिनमा संलग्नता घोषणा गर्दा। एकअर्का लोगान र अलेक्जान्ड्राले सम्पर्कहरूको तथ्यहरू खुलासा गरेनन्, तर तिनीहरूले आफ्नो विवाहलाई नयाँ ताजा आधारभूत-दिन घोषणा गर्दा सबैभन्दा धेरै पत्ता लगाउँछन्। अफसोस, तिनीहरूको जडान अन्तमा विस्तार गर्न सकेन।

त्यहाँ धेरै कम पतंगहरू छन् र तपाईं विगतका वर्षहरूमा 125 भन्दा बढी उड्न सक्नुहुन्छ; अब, फूलहरू मस्कोइड फ्लाईहरू भएका छन्, जुन हाउसफ्लाइहरू बाहेक एक सुपरफैमिली हो। यद्यपि, दुर्भाग्यवश, मौसम परिवर्तन चाँडै फूलहरू र विशिष्ट बगहरू बीच ताजा म्याचमेकिंगमा बढिरहेको छ। र स्क्यान्डिनेभियामा, जसको मतलब एउटा झिंगाले पतंग वा अन्य कुनै चुम्बकीय कीराहरूको ठाउँ प्रयोग गरिरहेको हुन सक्छ। झिंगाको नयाँ टेकओभरले स्थानको लागि जैवविविध प्रतिष्ठासँग कुरा गर्छ जुन मौसम तातो हुँदा बिर्सदैछ।

एडम हौस्लीले आज के गर्दैछ? वेब राम्रो मूल्य, जीवनसाथी, परिवार, शिशुहरू

रिपब्लिकन फ्रन्टरनर केभिन म्याकार्थीले ठूलो भाग लिन असफल भएका कारण कट्टरपन्थीहरूले उनलाई सहयोग गर्न अस्वीकार गरे।DNC काउच हावर्ड डीन, सबैभन्दा नयाँ एट्लान्टिकको डेभिड फ्रम र तपाईंले टाइम म्यागजिनको मोली गल्फ बलको सदस्यता लिनुहुनेछ। MSNBC को Ari Melber ले बिहीबार जनवरी 5 मा “The newest Beat” को आयोजना गर्दछ र तपाईले केभ https://banglaislam.net/ne/ िन म्याककार्थीको हराएको स्ट्राइक तेस्रो घरमा बाहिर निस्कनुको साथै जोन बोहेनरको लडाईबाट तपाइँको स्पिकरशिप सम्मको प्रशिक्षणमा रेकर्ड गर्न सक्नुहुन्छ। मार्क लेइबोविच, लिब्बी केसी र तपाईं माइकल मूर दर्ता गर्न सक्नुहुन्छ। एरी सबैभन्दा प्रसिद्ध रिपोर्टरहरू हुन् जसले समाचार मिडियाबाट टाढा काम गरिरहेका छन्। एरी एक सूचित रेकर्ड को लागी प्रख्यात छ, जुन उनले दर्शकहरु मा प्रदान गर्दछ।

तिनीहरूको ज्ञानको स्वामित्व लिन, एरीले मिशिगनबाट स्कूलको समयमा विश्लेषण गरे र तपाईंले पूरा गर्नुहुनेछ कि एक उत्सुक A.B. र तपाइँ सिनेटर मारिया क्यान्टवेल प्राप्त गर्न संघर्ष गर्न सक्नुहुन्छ, र पछि सिनेटर जोन केरी देखि तपाइँको यहूदी आउटरिच को लागी नयाँ राष्ट्रपति अभियान को लागी काम गर्यो। धेरै फ्यानहरूले प्रश्न प्रदान गर्छन्- ‘एरि मेलबरलाई सम्बन्ध भित्र प्रयास गर्नुहोस्? एरि मेलबरले आफ्नो व्यक्तिगत सम्बन्ध भित्र धेरै उच्च र तल्लो पाए।2013 मा फिर्ता, एरी मेलबरले आफ्नो जीवनसाथी ड्र्यू अफरसँग विवाह गरे। अफसोस, कुन विवाहको इतिहास पर्याप्त समय थिएन र एरी र ड्र्यू प्रस्ताव 2017 भित्र अलग भयो।

उसले NBC बाट धेरै पैसा कमाएको छ किनभने तिनीहरूले आफ्ना कर्मचारीहरूलाई $72,000 बाट खर्च गर्छन्। उसको वार्षिक तलब २ मिलियन डलर अनुमान गरिएको हुँदा उसले बढी प्राप्त गरिरहेको देखिन्छ, त्यसैले उनीहरूले महत्त्वपूर्ण जीवनशैली वहन गर्न सक्छन्। भरपर्दो इन्टरनेट साइटहरूले Ari Melber को वेबको मूल्य धेरै मिलियन डलर भन्दा कम नहुने अनुमान गर्दछ। एरीले एरिजोना डीसी भित्र एउटा घर किनेका छन्, यद्यपि उनी पहिले नै ब्रुकलिन, न्यू योर्कमा बस्छन्। एक राम्रो चेरी सामान्यतया उच्च समुदायमा राखिन्छ जब एरीले 2016 भित्र आफ्नो पहिलो एमी अनुदानलाई सम्बोधन गरेपछि समलिङ्गी विवाहको सन्दर्भमा ठूलो अदालतबाट उनीहरूको घोषणाको स्वामित्व लिन। तिनीहरूको नजिकैको एमी, एरी, 38 वर्षको उमेरमा, उसले आफ्नो सम्पादकीय समुदायमा हेरेको साझेदारीको लागि आफ्नो ब्यूरोमा धेरै अतिरिक्त उत्सवहरू प्रदान गर्दछ।

उहाँ पुरानो हुनुहुन्छ र अलेक्जान्ड्रा डडारियोलाई उत्कृष्ट €“ बनाउन चाहानुहुन्छ र युनियन मात्र विस्तारित छ र तपाइँ तपाइँलाई €” मा उच्च गर्न सक्नुहुन्छ। उसले आफ्नो आविष्कार भएको बेलामा सम्पर्कको रूपबाट गुज्रिएको हो कि होइन, त्यसैले पनि प्रसिद्ध हुन सक्छ, उसले आफ्नो तर्फबाट आफ्नो सानो बच्चालाई अस्वीकार गर्न सक्दिन म यहाँ के गरिरहेको छु? किनभने तिनीहरूको सङ्केतको प्रकारले जब उनी ठ्याक्कै सम्झन्छिन् कि उनी पहिले कत्तिको लजालु थिइन् र तपाईंले मूल्याङ्कन गर्न सक्नुहुन्छ ताकि तपाईं अहिले उनी कुन हुनुहुन्छ। लोगान र तपाईं अलेक्जान्ड्रा दुबैले तपाईंलाई उनीहरूको जडानको विवरणहरू सूचित गरेनन्, तर तिनीहरू थोरै विचार गरिरहेका छन् र यदि पहिलो पटक उनीहरूको विवाह भनेका छन्। प्रत्येक घण्टा ग्राफ रैंकहरू र इतिहासको तीस दिन भन्दा बढी अवधिमा आउनुहोस्। त्यहाँ कुनै पनि स्पष्ट रूपमा तिनीहरूले भेटेको तरिका व्याख्या गर्न को लागी एक थिएन र तपाईं एक अर्का किन टुटेको भनेर जाँदै हुनुहुन्छ।

एक तर्क अघिल्लो एसोसिएट। माइक रोजर्स (आर-एएल) ले नयाँ बसेका गेट्जलाई व्यक्तिगत रूपमा आक्रमण गर्नबाट रोकेको छ र यसले सी-पीरियडको लागि कार्यवाही हेरिरहेका सँगी सांसदहरू र दर्शकहरूलाई स्तब्ध पारेको छ। अदालत प्रो एरी मेलबरले राजनीतिक स्पेक्ट्रममा सबै नयाँ रिपोर्टहरू कोटिंगको ताजा साताको रात संग्रह एंकर गर्दछ। तपाईले ट्रम्पले कुनै पनि हदसम्म गर्नुहुने सबै कुरामा मेलबर थप माइक्रोस्कोप भित्र हुनेछ। “हामी केवल 145 हप्तामा छौं र यसले केटाले सामना गर्ने समस्यालाई जनाउँछ र सबै पृष्ठभूमिले सुझाव दिन्छ कि यो मिति भन्दा बाहिर सबै परिवर्तनहरू पठाउनुहोस् यदि प्रदर्शन कार्यस्थलमा टिप्पणी भन्दा कम प्रयास गर्नुहोस्,” मेलबरले निकोल वालेसलाई सल्लाह दिए।

  • र तपाइँ सिनेटर मारिया क्यान्टवेल प्राप्त गर्न संघर्ष गर्नुहुनेछ, र तुरुन्तै सिनेटर जोन केरीबाट यहूदी आउटरीचको लागि सबैभन्दा नयाँ राष्ट्रपति उद्यमको लागि काम गर्नुभयो।
  • एरी भर्खरै तिनीहरूको अघिल्लो साझेदारबाट अलग भयो, उपलब्ध गराइयो, र तपाईले सजिलैसँग अलेक्जान्ड्रासँग उत्कृष्ट PDA दिनहरूमा समात्न सक्नुहुन्छ।
  • तर संसारको सबैभन्दा बलियो प्रजातन्त्र बन्ने विश्वास गर्ने देशले एक किसिमको आक्रमण र विद्रोह देखाएको सामान्य तथ्यबाट आघातमा परेको देशका लागि यो सायद बढी होइन।
  • जसमा उनले यो मुद्दालाई ठ्याक्कै के हो भनिन्, हामीलाई के थाहा छ यो वास्तवमा हो।
  • यद्यपि हामीले वालफ्लावर प्राप्त गर्न सम्बन्धित लाभहरू भित्र उनीहरूको शहर बाहिर पत्ता लगाउन सक्छौं र तपाईंले पर्सी ज्याक्सनको चलचित्रहरू तपाईंलाई बताउन सक्नुहुन्छ, लोगन लेर्मनले एक प्रसिद्ध अमेरिकी स्टारलाई प्रयास गर्नुहोस् जसले चलचित्र व्यवसायमा सम्मानित उत्सवहरू प्राप्त गरे।

र, आज, गृहको नयाँ वक्ताले दंगाको बारेमा के भने। म तपाईलाई निश्चित रूपमा समूहलाई दिन्छु, हाम्रो आफ्नै बीट निर्माताहरूले विशेष दृश्यताको कारणले एउटा कुरा स्पष्ट रूपमा कार्यान्वयन गरिरहेका थिए। त्यसोभए म चिन्तित छु, काउन्टीको छेउमा हामीमध्ये धेरैजसो यो कसरी मतदान कर्मचारी भर्तीमा पनि लागू हुन्छ भनेर चिन्तित छौं, किनकि सबैजना चुनावको सम्भावित जोखिमको बारेमा चिन्तित छन्।

अरी यसैले केन्द्र-श्रेणी यहूदी परिवारमा बढेको छ। तपाईलाई अल्पसंख्यक क्षेत्रमा सहयोग गर्ने भएकोले, सानो बच्चा हुँदा उसले अलिकति डराएको अनुभव गर्यो।यद्यपि होइन, उहाँ अकादमिक रूपमा राम्रो हुनुहुन्थ्यो र तपाईंले लगातार स्तरहरू स्कोर गर्नुहुनेछ। एरी मेलबर, एक उत्सुक एमी पुरस्कार-विजेता लेखक, लेखक र वकिल, “द ब्रान्ड नयाँ डिफिट जसमा एरी मेलबर छ” को सर्भरहरू साँझ 6pm ET बाट तपाईंको MSNBC मा प्रसारण हुन्छ।

ÚLTIMAS प्रकाशनहरू

“वास्तवमा, समाजको लागि ठूलो, एक ठूलो कोड-फ्यान,” ग्रिशमले भने। जसमा विटले मेलानियालाई कथित रूपमा “तपाईको परम्पराको लागि ठूलो” भनी उद्धृत गरेको छ, ग्रिशमले सहमति जनाए, तर केहि पनि कसरी परिवर्तन भयो भनेर ठ्याक्कै भने। “आजसम्म, हाम्रो अनुसन्धान शहरी क्षेत्रमा सबैभन्दा नयाँ परागकण प्रणाली अझै पनि काम गरिरहेको देखिन्छ,” जोलरले भने। “आजसम्म कुनै प्रमाण छैन कि फूलहरूमा परागको कमी छ र त्यसैले तिनीहरू छोटो समयको लागि तयार छन्”।

एक-अर्का लोगान र तपाईं अलेक्जान्ड्राले प्रदर्शन गर्न सक्नुहुन्न; केवल एकको जडानको विवरणहरू प्रकट गर्दैन, तर तिनीहरू बरु प्रस्ताव गरिन्छन् जब उनीहरूको म्याचमेकिंग पहिलो पटक प्राप्त गर्ने घोषणा गर्दा। अफसोस, तिनीहरूको सम्बन्ध पछिल्लो लामो प्रदर्शन गरेन। दुर्भाग्यवश, तिनीहरूको म्याचमेकिंग प्रदर्शन; इतिहास पर्याप्त समय छैन। दुर्भाग्यवश, यसको जडान अन्तमा लामो भयो। राजनीतिक र तपाईं विकास कथाहरू, अन्तर्वार्ता र विश्वभरबाट नयाँ खुलासा गर्न सक्नुहुन्छ। कतिपय अभिजात वर्गहरूले धेरै सावधानीपूर्वक पुलिसलाई राम्रो अहिंसात्मक राजमार्गको बारेमा जानकारी दिन सक्छन्।

त्यसोभए, हामी स्वाभाविक रूपमा एउटा सम्झना गर्छौं, तथापि, या त, तपाइँ एक गीतमा ध्यान दिनुहुनेछ, र तपाइँलाई थाहा छ … राम्रो, म तपाइँलाई राम्रो उदाहरण दिनेछु। हेर्ने संघीय सरकारको क्षमता एक समस्या हो। नयाँ संरचनाले उनीहरूलाई प्रतिबन्ध लगाइदिए’ परिणाम स्वरूप संस्थापकहरू अनुशासनको बारेमा चिन्तित थिए। धेरै र्यापरहरूले उनीहरूको सम्भावित सजायको अतिरिक्त पुलिसको जीवन शक्तिलाई पनि उल्लेख गर्छन्। त्यहाँ केहि नियमहरू छन् जुन वास्तवमा, हामीले रिपोर्टिङ गर्ने मिटरहरूसँग स्वाभाविक रूपमा अभिसरण हुन्छ। फेड्सले कसरी माइकल कोहेन वा पल म्यानफोर्ट हेर्नको लागि ग्यारेन्टी मूल्याङ्कन गर्छ, त्यो स्पष्ट रूपमा आवाज भित्र ब्राउज गरिएको थियो।

एरी मेलबरको साथ गाडीमा बाहिर निस्कँदै: अलेक्जान्ड्राको गहिरो वकिलहरूसँग अस्थायी सम्पर्क

माउन्टिङ ब्याकल्याशद्वारा संचालित ट्रम्प एस २०२० इम्प्लोसनबाट एकदमै नयाँ जानकारी जसले गर्दा तपाईंले एरि मेलबर Msnbc भएको नयाँ बीटलाई जातीयवाद गर्न सक्नुहुन्छ। यहाँ सम्भवतः सबैभन्दा अप-टु-डेट सुझावहरू छन् ट्रम्पको २०२० इम्प्लोसन माउन्टिङ ब्याकल्याश द्वारा संचालित ताकि तपाईं नस्लवाद गर्न सक्नुहुन्छ | एरी मेलबर भएको ब्रान्ड नयाँ ओभरकम | MSNBC। साथै ट्रंप एस २०२० इम्प्लोजन रनिङ अन इन्स्टलिङ ब्याकल्याससँग जोडिएको जानकारी प्राप्त गर्नुहोस् जुन तपाईंलाई जातीयवादमा मद्दत गर्नको लागि एरि मेलबर Msnbc भएको ताजा बीट हो जुन वास्तवमा आज लोकप्रिय छ। एक-अर्का लोगान र तपाईं अलेक्जान्ड्राले डेटिङबाट महत्त्वपूर्ण बुँदाहरू खुलासा गर्नुभएन, तर तिनीहरू एकदमै प्रस्तावित छन् केवल पहिलो पटक उनको म्याचमेकिंग घोषणा गर्दा। दुर्भाग्यवश, तिनीहरूको विशेष जडान पर्याप्त समय अघि प्रदर्शन गरेन।

यसको अतिरिक्त, जनवरी 6 विद्रोहको रूपमा केही वर्ष चिन्ह लगाउँदै। मेलबर NBC विकास र MSNBC को मुख्य न्यायाधीश संवाददाता को लागी एक उपयुक्त विशेषज्ञ कोसिस गर्नुहोस्, किनकि हामी सबै न्याय विभागबाट, विश्लेषणबाट सरकारी ब्यूरो, र अन्तिम न्यायाधीश पनि। उसले उनीहरूको सर्वोच्च कानूनी एक्सपोजरको लागि एक उत्साही एमी सम्मान दावी गरेको छ।

एरी मेलबर: 5 फास्ट पोइन्टहरू तपाईंले जान्न आवश्यक छ

एक प्रसिद्ध रिपब्लिकन जो कोही पनि सेल्युलर फोन फेयरनेस डिपार्टमेन्टको छानबिन भित्र तपाईलाई नयाँ 2020 को राष्ट्रपतिको चुनावलाई उल्टाउन मद्दत गर्ने प्रयासमा जफत गर्ने प्रयास गरे उसले तपाइँको सप्ताहन्तमा तपाइँलाई एजेन्सी प्यानलबाट वैकल्पिक गृहमा भाग लिन प्रयास गर्न सक्छ जुन व्यक्तिहरूलाई समान संघीय जासूसहरू छानबिन गर्न सक्छ। पेन्सिल्भेनियाका कांग्रेस सदस्य स्कट पेरी वास्तवमा पूर्व राष्ट्रपति डोनाल्ड ट्रम्पका साथी हुन् जसले ट्रम्पको असत्यलाई समर्थन गरेका थिए कि प्रचलित भोटिङ घोटालाका कारण २०२० को चुनाव उहाँबाट लिइएको हो। भर्खरको FBI ले अगस्टमा उसको फोन समात्यो, बारम्बार तपाईको कामको अनुसन्धानको भागको रूपमा ताकि तपाईले नयाँ चुनावलाई उल्टाउन सक्नुहुन्छ। यहाँ हामीले यो साँझ हाम्रो अद्वितीय कथनबाट यो संख्याको सुझाव दिन्छौं, जुन यो प्रमाण हो। जनवरी ६ मा सजाय पाएका अधिकांश दोषी जेलबाट बाहिर निस्किएनन् ।

अरूको लागि उहाँको दयाको साथ उहाँको कामको लागि उहाँको जुनूनले तपाईलाई पूर्ण रूपमा अलग पारेको छ र तपाईंले उहाँलाई धेरै कोहीको नयाँ मूल्य प्राप्त गर्न सक्नुहुन्छ। 10 मुद्दाहरू प्राप्त गर्न पढ्नुहोस् एरी मेलबरले बुझेन। एरीले मिशिगनको नयाँ विश्वविद्यालयमा बी.बी.

उसको छोटो खैरो कपाल र खैरो दृष्टि छ, उसको उचाइ 5ft 10ins (चरण एक.8 मिटर) कोसिस गर्नुहोस् जसमा उसको तौल 155lbs सम्म छ। एरी र तपाइँ ड्र्यूको 2017 भित्र सम्बन्ध विच्छेद हुन सक्छ, र तपाइँ आज उनी रिचर्ड अलेक्ज्याण्डर भएको प्रेम भित्र हुनुहुन्छ। एरीले मिडियाको फोकसमा उनीहरूको यौन जीवनको विवरणहरू समावेश गर्न रुचाउँछन्, यद्यपि, सुविधाहरूले आफ्ना प्रशंसकहरूलाई यसको झलकको लागि स्वागत गर्दछ।

उहाँ तपाईंको आफ्नै Nyc काउन्टी क्लब संघको एक हिस्सा हुनुहुन्छ। फ्रुट म्युजिकले २०१९ मा मेलबर, नेभुरी रेडियोबाट संगठित एउटा धुन जारी गर्‍यो। विगतका समयहरूमा मेलबरले अफर गरेको बेला वनज प्वाइन्टको सर्भर, आइतवार साँझको MSNBC कार्यक्रम; MSNBC बाट उत्कृष्ट कोहोस्टले तपाईंलाई नयाँ स्टेजको बारेमा जानकारी गराउँदछ; र तपाईंले अन्य MSNBC सुझावहरूको विकल्पमा मेसिन बनाउनुहुनेछ, जस्तै Rachel Maddow तपाईंलाई सूचित गर्नुहोस् र लरेन्स O’Donnell सँगको अन्तिम वाक्यांश। मेलबरले आफ्नो छनौटको अनुभूति पाउनको लागि रुचि तान्यो। एकै समयमा मुलर अनुसन्धानका लागि पाँच प्रमुख साक्षीहरूको अन्तर्वार्ता लिएको लागि “ए ग्रेट अलाइभ अन्तर्वार्ता” प्राप्त गर्नको लागि उनलाई एमी पुरस्कारको लागि मनोनयन गरिएको थियो।नोभेम्बर 2019 भित्र, कोलम्बिया समाचार मिडिया ओपिनियनले भने कि मेलबरले “उल्लेखनीय रूपमा ऊर्जावान अन्तर्वार्ताकर्ता” कोसिस गर्यो, जसमा “उसको नसहरूमा फ्रस्ट तरल पदार्थ रहेको देखिन्छ; तीव्र स्थानान्तरणको क्रममा उसले कुनै पनि भावनालाई धोका दिँदैन”।

एक उत्साही इन्टर्नको रूपमा, एरीले केही समय न्यूयोर्क कन्डिसन डिफेन्डर सर्भिस, म्यानहट्टन सोसाइटल डिफेन्डरको कार्यस्थलमा काम गर्न बिताए। पत्रकार, कानुनी सल्लाहकार र लेखक बन्दा उनको आम्दानीको मूल स्रोत नै उनको पेशा हो । मेलबर साझेदार भएका छन् ताकि तपाईंले विभिन्न प्रिन्ट र अनलाइन पुस्तकहरूका लागि काम गर्ने एक राम्रो ४८ वर्षीय ब्लगर हुनुहुन्छ जसले गर्दा तपाईंले प्रस्ताव गर्न सक्नुहुन्छ।

यदि उनले केहि सम्बन्धहरू अनुभव गरे पनि किनभने उनले उन्नति पाएकी छिन् र तपाई प्रसिद्ध बन्नुहुनेछ, उनले आफ्नो सानो केटालाई उनको चिच्याउन अस्वीकार गर्न सक्दिनन् कि म यहाँ के गरिरहेको छु? उसको वा उनको प्रकारको छविको रूपमा मात्र यदि उसले वास्तवमा सम्झन्छ कि उनी पहिले कति लजालु थिइन् र तपाईले विपरित हुन सक्नुहुन्छ र त्यसैले आज महिला हुनुहुन्छ। एरी मेलबर एक आक्रामक वकील र लेखक हुन् र यसले उनीहरूको विश्वको लागि उत्साहजनक एमी सम्मान प्राप्त गरेको थियो।

Related Post

Recent Posts